WoleProstoHeader

22 lip 2015

Firmoowki po raz kolejny | tym razem Osobisty!

Okulary Firmoo cieszą się niesłabnącą popularnością. Sama posiadam już kilka par, z których nadal po wielu, wielu miesiącach użytkowania jestem bardzo zadowolona, więc gdy teraz nadarzyła się okazja, aby wypróbować kolejną parę, na ochotnika zgłosił się tym razem Osobisty. Sam posiada jedne firmoowki, teraz zdecydował się na model trochę lżejszy. Kiedy okulary do nas dotarły (ekspresem, bodajże po około 1,5 tygodnia), trochę żałowałam, że sama się na nie nie zdecydował, bo oprawki są naprawdę fajne! 
Fason nadal jest w stylu klasycznych "kujonków", jednak oprawki są dużo delikatniejsze, cieńsze i jakby bardziej eleganckie. Okulary jak zwykle wybieraliśmy całkowicie w ciemno, bez żadnego wirtualnego przymierzania itp. Po prostu znaleźliśmy dany model, sprawdziliśmy czy oprawki mieszczą się w pożądanych zakresie PD (rozstaw źrenic) i wypełniliśmy receptę. 
Wybór był bardzo trafny, oprawki okazały się nie za szerokie, nie za ciasne. Mimo, że ten model okularów jest większy niż ten posiadany już przez Osobistego, to same oprawki są lżejsze, zupełnie inaczej wyglądają na twarzy. Jakość wykonania, jak to Firmoo - całkiem przyzwoita. Nic nie lata, detale są dość dobrze dopracowane. Mnie się bardzo podobają, Osobisty również jest bardzo zadowolony!
Wybrany model to ten - KLIK!

Wszystkie dostępne modele możecie zobaczyć TUTAJ.

Pozdrawiam,
Panna Joanna

13 komentarzy:

 1. bardzo fajne oprawki wybraliście ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja żałuję że się nie zdecydowałam - kiedy to było - rok czy dwa temu? A teraz to chyba nie ma szans.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne sa ich okularki, mam jedne i swietnie sie spisuja :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo przystojny pan na tych zdjęciach… ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Okularów nie cierpię, dlatego od 8 lat noszę kontakty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U innych super, u siebie nie mogę zdzierżyć!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zastanawiam się, czy można też zrobić okulary przeciwsłoneczne korekcyjne? A te oprawki faktycznie bardzo ładne, takie z klasą ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne! bez przymierzania a jak trafiony wybór :)

  OdpowiedzUsuń
 9. firmoo miało kiedyś jakieś promocje dla blogerów, prawda? Szkoda, że już nie prowadzą :D

  OdpowiedzUsuń

Proszę o nie zostawianie komentarzy typu "Zapraszam do mnie", próśb o dodanie do obserwowanych oraz podobnych służących autopromocji blogów czy stron personalnych.
Dziękuję bardzo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...