WoleProstoHeader

19 maj 2012

Dermedic - Sunbrella, mleczko ochronne

Słońce zaczyna prażyć coraz mocniej, więc jeśli jeszcze nie zaopatrzyłyście się w odpowiednie kosmetyki na tę okazję to może zainteresuje Was najnowsza linia kosmetyków  firmy Dermedic - Sunbrella.


W trosce o zdrowy wygląd skóry podczas letniego wypoczynku marka dermokosmetyków Dermedic Laboratorium wprowadza na rynek mleczko ochronne SUNBRELLA o faktorach 50+, 30+ i 15+ przeznaczone do skóry wrażliwej każdego typu. Zaawansowany system ochronny (APS) oraz kompleks filtrów chemicznych i fizycznych chronią skórę przez szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB,
a składniki witaminowe oraz alantoina poprawiają ogólną kondycję skóry.

Właściwości ochronne mleczka do ciała oparte zostały
na systemie APS (Advanced Protection System) – podwójnym mechanizmie działania polegającym na rozproszeniu i odbiciu promieni słonecznych oraz pochłonięciu energii światła słonecznego, dzięki czemu skóra stopniowo nabiera pięknej opalenizny. Ponadto, preparat zawiera kompleks filtrów chemicznych i fizycznych, przeznaczonych specjalnie do skóry uwrażliwionej, chroniąc ją przed nadmiernym działaniem słońca. Mleczko ochronne SUNBRELLA jest również bogate w składniki witaminowe, które poprawiają kondycję skóry i zapobiegają utracie jędrności ciała. Dodatkowo alantoina zmiękcza skórę i łagodzi podrażnienia. Preparat nie zawiera barwników. Może być stosowany u dzieci powyżej 3 roku życia.

Rekomendowana cena detaliczna:
mleczko ochronne SPF 15: 35 zł
mleczko ochronne SPF 30: 38 zł
mleczko ochronne SPF 50: 32 zł


W skład serii wchodzą również krem do skóry suchej i normalnej SPF 50, krem do skóry naczynkowej SPF 50, krem do skóry tłustej i mieszanej SPF 50, balsam chłodzący po opalaniu oraz mleczka do opalania. Informacjami na temat pozostałych kosmetyków również się z Wami podzielę w najbliższym czasie.

Pozdrawiam,
Panna Joanna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o nie zostawianie komentarzy typu "Zapraszam do mnie", próśb o dodanie do obserwowanych oraz podobnych służących autopromocji blogów czy stron personalnych.
Dziękuję bardzo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...