WoleProstoHeader

5 paź 2011

Zaraz wracam :)

Ja żyję! Dostałam od Was już kilka maili z pytaniem gdzie mnie wcięło więc spieszę zameldować, że wszystko u mnie w porządku. Chwilowy brak postów wynika z dwóch zasadniczych przyczyn - na Politechnice w dalszym ciągu trwa kampania wrześniowa, która mnie nie ominęła niestety, więc aktualnie uczę się do jednego (na szczęście ostatniego!) egzaminu. Ponadto zaczął się również rok akademicki, co z kolei wpływa na to, że czasu na naukę do wyżej wspomnianego egzaminu mam bardzo mało bo większość czasu spędzam na uczelni. Jak wieczorem wszystko odkładam to zwyczajnie nie mam już na nic siły i padam prosto na łóżko.

Jednak nie martwcie się - egzamin mam jutro wieczorem, więc od piątku zaczynam intensywne nadrabiać. Dzisiaj aby zrobić sobie przerwę od notatek porobiłam zdjęcia do recenzji więc najbardziej pracochłonna część już mną. W przygotowaniu są recenzje trzech produktów FlosLeku, kremów, które dostałam od firmy BioProfil, azjatyckich kosmetyków Lioele, trochę paznokciowych swatchy (w tym manicure z pękaczem w roli głównej, a przecież byłam na nie odporna), nowe nabytki w tym nowa dostawa łakoci od The Body Shop (tu zdradzę mały szczegół - dla Was też coś mam :)), może nawet jak starczy czasu zrobię jakiś makijażowy step.

Mam nadzieję, że poczekacie na mnie jeszcze chwilę - ja zaraz wracam. Obiecuję :)

Pozdrawiam,
Panna Joanna

9 komentarzy:

Proszę o nie zostawianie komentarzy typu "Zapraszam do mnie", próśb o dodanie do obserwowanych oraz podobnych służących autopromocji blogów czy stron personalnych.
Dziękuję bardzo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...