WoleProstoHeader

28 paź 2011

Rozdanie charytatywne dla Natalki!

Witam serdecznie,
W końcu, po długich przygotowaniach, udało się się nam ruszyć z rozdaniem nietypowym. Nietypowym, bo charytatywnym. Organizatorką przedsięwzięcia jest wspaniała blogerka Asia (Ferrou). Wraz z kilkoma innymi blogerkami, Kasią z http://tylkokasiaa.blogspot.com/, Agą z http://agowepetitki.blogspot.com/, Basią z http://basia8212.blogspot.com/ pomogłyśmy Ferr w organizacji rozdania i poszukiwaniu sponsorów.


Aby wziąć udział w rozdaniu należy udać się pod tego linka -> KLIK!W końcu po ponad miesiącu przygotowań możemy ruszyć z całą akcją. Razem z innymi organizatorami - ogłaszam:
rozpoczęcie charytatywnego rozdania dla NATALKI. 
Głównym celem jest zebranie kwoty potrzebnej na operację.

Zanim przejdę do prezentacji nagród, zasad rozdania itp. chciałabym przedstawić Wam Natalkę.

Natalka urodziła się 23.04.2010r. z rozszczepem wargi, podniebienia i wyrostka zębodołowego. Miała problemy z jedzeniem, wydawaniem jakichkolwiek dźwięków i z oddychaniem aż do pierwszej operacji. Natalka miała wtedy 7,5 miesięcy, jak została zoperowana. Operacja polegała na zszyciu wargi i podniebienia. Konieczny jest jeszcze jeden zabieg, który nadchodzi wielkimi krokami. Planowany termin operacji to luty 2012.

Operacja ta ma polegać na wycięciu kawałka kości z bioderka, co bardzo utrudni Natalce poruszanie się aż do momentu całkowitego zagojenia się, wszczepienie tej kości w miejsce brakującej części dziąsełka i czekanie aż przeszczep się przyjmie. Jest to bardzo skomplikowany zabieg, gdyż jest ryzyko, że przeszczep się nie przyjmie, a także dziecko narzeka na ból w dwóch miejscach. Po operacji dziecko przez 6 tygodni przyjmuje pokarmy w płynie lub bardzo miękkie, nie zmuszające do gryzienia.Koszt takiej operacji to 11 tyś złotych. Teoretycznie to nie jest aż tak dużo, w porównaniu z innymi kwotami które są zbierane dla chorych dzieci, jednak rodzice Natalki niestety nie są w stanie zorganizować takiej kwoty.


Natalka należy do Fundacji "Rozszczepowe Marzenia", dzięki czemu zebranie pieniędzy na operację jest łatwiejsze.
Bardzo prosimy o wpłaty na konto: 
Fundacja "Rozszczepowe Marzenia"
ul.. Kozia 9/16; 00-070 Warszawa
Bank PKO S.A. IX O / Warszawa
nr konta: 57 1020 1097 0000 7302 0117 8920
w tytule proszę wpisać: Natalia Sidorowska

Fundatorami wspaniałych nagród, które możecie zobaczyć poniżej są następujące firmy: 
Alledrogeria.pl, Bielenda, Delia Cosmetics, Maestro, Organique, Paese, Pixie Cosmetics oraz Synesis

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za ufundowanie znakomitych kosmetyków. 

Co możecie wygrać?
10 zestawów, pełnych kosmetyków! Zobaczcie same, co znajdziecie w poszczególnych zestawach:


 

 

 

 

 

O dokładnych zasadach rozdania możecie przeczytać na blogu Ferrou, natomiast najważniejszą i najistotniejszą informację przekazuję Wam dodatkowo również tutaj:
Zadanie konkursowe polega na wpłacie na konto fundacji minimum 5zł

Fundacja "Rozszczepowe Marzenia"
ul.. Kozia 9/16; 00-070 Warszawa
Bank PKO S.A. IX O / Warszawa
nr konta: 57 1020 1097 0000 7302 0117 8920
w tytule proszę wpisać: Natalia Sidorowska
 
Wielkość wpłaty nie ma znaczenia - w rozdaniu może wziąć udział każda osoba, która zasili konto fundacji opiekującej się Natalką, kwotę nie mniejszą niż 5 złotych. 

PAMIĘTAJCIE:
Do rozdania zgłaszacie się pod TYM postem, na blogu głównej organizatorki. 
Warto, bo pomagacie potrzebującej, chorej dziewczynce, a przy okazji możecie wygrać jedną ze wspaniałych nagród. Jeśli macie taką możliwość - umieszczajcie baner informujący o rozdaniu (KLIK!) wraz z odnośnikiem do posta, w którym przeprowadzany jest konkurs, na swoich blogach, na facebooku. Z mojej strony - WIELKIE brawa dla Ferrou, która jest cudowną osobą, nieobojętną na krzywdę innych i która zorganizowała to rozdanie! 

Pozdrawiam,
Panna Joanna

6 komentarzy:

 1. Wspaniała akcja. Macie wielkie serca dziewczyny :) Trzymam kciuki za powodzenie akcji, a Natalce życzę dużo zdrówka.

  PS. Mam propozycję dla komentujących i odwiedzających bloga. A może niech każda z nas na swoim blogu wspomni kilka słów o tej akcji i zostawi link do tej strony? Co o tym myślicie?

  OdpowiedzUsuń
 2. ja niestety nie mam możliwości wzięcia udziału w tej akcji ale ogromnie się cieszę , że postanowiłyście zorganizować coś takiego ! pozdziwiam i gratuluję. trzymam kciuki, żeby ta słodka dziewczynka miała szansę na normalne życie ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że mamy swoje blogi strony internetowe ! Dzięki temu możemy właśnie dowiedzieć się o takich akcjach :) Na pewno wpłacę jakieś pieniądze, opowiem o akcji znajomych - nawet 5 złotych od kilku tysięcy osób dużo da. Tylko szkoda, że większość będzie wpłacać dla nagród - szkoda, że ludzie nie są bezinteresowni.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna akcja, ja również dorzuciłam swoją cegiełkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ferrou - :)

  Lady Thick - z racji tego właśnie jest to rozdanie, liczymy na to, że nagrody są na tyle kuszące, że zgłosi się jak najwięcej osób. Nieważne z jakich pobudek, celem jest uzbieranie pieniędzy dla Natalki :)

  adrianna - dziękujemy :)

  OdpowiedzUsuń

Proszę o nie zostawianie komentarzy typu "Zapraszam do mnie", próśb o dodanie do obserwowanych oraz podobnych służących autopromocji blogów czy stron personalnych.
Dziękuję bardzo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...