WoleProstoHeader

19 paź 2011

Extra Virgin Minerals - zgarnij nagrodę!

Dopiero co skończyło się jedno rozdanie, a już mam dla Was kolejne :) Tym razem do zgarnięcia nowość od The Body Shop - podkłady z serii Extra Virgin Minerals. Wiem, że na innych blogach już trwają rozdania tych kosmetyków, u mnie jednak zasady będą wyglądały nieco inaczej.

Po pierwsze - najważniejsze, nagroda! Nagroda jest jedna, a w jej skład wchodzą dwa kosmetyki - Fluid Extra Virgin Mineral Liquid Foundation oraz sypki podkład Extra Virgin Mineral Loose Powder Foundation. Dlaczego tak? Sama obecnie testuję oba te produkty i ich wzajemna konfrontacja jest dla mnie bardzo ciekawa. Ja nie rozstaję się sypkim podkładem, obecnie wszystkie inne poszły w kąt, moja mama mojego sypańca omija szerokim łukiem, za to regularnie podbiera mi podkład płynny, który z kolei wg moich odczuć sypanemu nie dorasta do pięt. Ciekawa jestem więc Waszej opinii, porównania.


Czas na zasady:
1. Rozdanie trwa od dzisiaj, tj 19.10.2011 r. do 30.10.2011 r. Wyniki ogłoszę w przeciągu kilku dni.
2. Warunki są następujące:
- trzeba być obserwatorem mojego bloga
- trzeba pozostawić po sobie ślad w komentarzu pod tym postem i odpowiedzieć na pytanie "Za co lubię kosmetyki mineralne?"
- oraz w przypadku wygranej wysłać mi recenzję wygranych produktów (lub zamieścić ją na swoim blogu, jeśli takowego posiadacie). Mile widziane porównanie obu kosmetyków :)

Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, musisz mieć zgodę na udział w konkursie od rodzica bądź prawnego opiekuna.
W skład komisji konkursowej wchodzę jak zwykle ja :)

Mam nadzieję, że zasady są jasne, w razie jakichkolwiek wątpliwości możecie skontaktować się ze mną drogą mailową - pannajoannablogspot@gmail.com

Dodatkowa informacja - podkład sypki ma odcień 205 rose vanilla, natomiast podkład płynny 302 golden beige. Oba kolory nie posiadają różowych tonów, kolor jest w miarę neutralny, beżowy, nie są to odcienie bardzo jasne, aczkolwiek najciemniejsze z gamy również nie są.

Czekam na Wasze zgłoszenia,
Panna Joanna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o nie zostawianie komentarzy typu "Zapraszam do mnie", próśb o dodanie do obserwowanych oraz podobnych służących autopromocji blogów czy stron personalnych.
Dziękuję bardzo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...