WoleProstoHeader

24 wrz 2011

Urodzinowe rozdanie Panny Joanny!

Witam się z Wami w ten szczególny dzień - dzień w, którym blog "W świecie Panny Joanny" obchodzi swoje pierwsze urodziny. Miałyście już okazję przeczytać dzisiaj posta autorstwa mojego "osobistego personelu technicznego" (w skrócie OPT ;)) w osobie mojego chłopaka, a teraz ja mam dla Was notkę, i to notkę nie byle jaką, bo pełną niespodzianek!

Nie tylko mój OPT jest zdziwiony tym, że blog istnieje już rok - ja również. Biorąc pod uwagę moją "systematyczność", "zorganizowanie" i  jeszcze kilka innych cech, które absolutnie nie pomagają w regularnym prowadzeniu bloga, sama jestem pod wrażeniem. Oczywiście czym byłby świat Panny Joanny bez czytelniczek bloga! I to dla Was właśnie, w podziękowaniu za miniony rok, spędzony ze mną, mam małą niespodziankę.

Niespodziankę ufundowała firma JOKO, z którą jak wiecie współpracuję. Bardzo dziękuję Pani Sylwii za przemiły kontakt oraz przekazanie kosmetyków do rozdania.

Jesteście ciekawe nagród?:))) Oto one:

 Nagrody jak widać na wyżej załączonym obrazku - są trzy. W skład każdego z zestawów wchodzi: szminka, liner oraz cienie do powiek. Wszystkie kosmetyki są nowe, już leżą zapakowane i czekają na nowe właścicielki. Małe zbliżenie na poszczególne kosmetyki:

Co trzeba zrobić aby wygrać?
Przede wszystkim trzeba zostawić komentarz pod tym postem :)
Zasady są następujące:
1. MUSISZ być publicznym obserwatorem bloga "W świecie Panny Joanny". Napisz w komentarzu pod jakim nickiem obserwujesz bloga (1 los)
2. MOŻESZ polubić fan page bloga na facebooku KLIK! (+1 los)
3. MOŻESZ polubić fan page JOKO na facebooku KLIK! (+1 los)
4. MOŻESZ napisać notkę o tym rozdaniu na swoim blogu (+1 los)

Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią - zapytaj o zgodę na udział w rozdaniu swojego rodzica bądź prawnego opiekuna.

Łącznie można zdobyć 4 losy. Prosiłabym również aby w komentarzu zostawić swój email oraz w przypadku:
- punktu 2 i 3 - napisać jako kto obserwujesz fan page; wystarczy imię oraz trzy pierwsze litery nazwiska - po zakończeniu rozdania komentarze zostaną usunięte więc nie musicie się obawiać o swoje dane
- punktu 4 -  zostawić linka do notki

Proszę aby wszystkie informacje, linki zostały zawarte w 1 komentarzu.
Rozdanie trwać będzie przez trzy tygodnie czyli do 15 października. Następnego dnia, 16.10 ogłoszę wyniki.

I teraz moje urodzinowe pytanie do Was, na które odpowiedzieć możecie w komentarzu ze zgłoszeniem - jaki post najbardziej zapadł Wam w pamięć? Który podobał się Wam najbardziej? Ciekawa jestem Waszych odpowiedzi :)

W skład komisji konkursowej wchodzę ja :)

Pozdrawiam i gorąco zachęcam do udziału w konkursie,
Panna Joanna

EDIT: 16.10.2011 r. - rozdanie zostało zamknięte, zwycięzcy wylosowani, komentarze usuwam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o nie zostawianie komentarzy typu "Zapraszam do mnie", próśb o dodanie do obserwowanych oraz podobnych służących autopromocji blogów czy stron personalnych.
Dziękuję bardzo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...