WoleProstoHeader

24 wrz 2010

Powitanie :)

Witam się ze wszystkimi bardzo serdecznie. Pomysł założenia bloga chodził mi po głowie już od jakiegoś czasu. Dziś w końcu udało mi się znaleźć chwilę i oto jestem :)

Może na początku się przedstawię-mam na imię Asia, mam 20 lat, mieszkam w mieście Gliwice. Więcej o mnie dowiecie się w dalszych postach, które mam nadzieję uda mi się zamieszczać jak najczęściej.

Teraz sprawa zasadnicza, a mianowicie-o czym będzie mój blog? Po trosze o wszystkim, jednak skupić bym się chciała przede wszystkim na kilku rzeczach-interesuję się wizażem, modą, uwielbiam malować, i o tym mniej więcej będzie traktować ten blog. Możecie spodziewać się makijaży w moim wykonaniu, stylizacji, recenzji kosmetyków i mnóstwa zdjęć :)

Wiem, że takich blogów jest wiele, sama czytuję ich mnóstwo, jednak nie da się nie zauważyć, iż każdy jest inny inny. Na każdym można zobaczyć i poczytać fantastyczne rzeczy, każdy jest niepowtarzalny . Pewnie w swoim czasie zrobię jakieś mini zestawienie swoich ulubieńców :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o nie zostawianie komentarzy typu "Zapraszam do mnie", próśb o dodanie do obserwowanych oraz podobnych służących autopromocji blogów czy stron personalnych.
Dziękuję bardzo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...